clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
جمعه, 13 آبان 776

دسته بندی غلظت عطر و ادکلن

local_post_office این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آلما

عطرهای کلاسیک طبق نوع رایحه ای است که دارند دسته بندی می شوند و دارای ۱۹۰۰ نوع بو و رایحه متفاوت هستند مانند: رایحه یک گل- رایحه چند گل- رایحه شرقی- رایحه چوب- رایحه چرم- رایحه گل ترکیبی- رایحه گیاهان- رایحه اقیانوس- رایحه مرکبات- رایحه میوه ها

انواع دسته بندی عطر و ادکلن انواع دسته بندی عطر و ادکلن

 

انواع دسته بندی عطر و ادکلن

انواع دسته بندی عطر و ادکلن عبارتند از: پرفیوم: تقریبا دارای غلظت میان ۱۵ تا ۴۰ درصد است که ماده معطر معمولا حدود ۲۰ درصد در آن وجود دارد. ادوپرفیوم: دارای غلظتی میان ۱۰ تا ۲۰ درصد است و همچنین ماده معطر موجود در آن معمولا ۱۵ درصد می باشد. ادوتویلیت: دارای غلظتی میان ۵ تا ۱۵ درصد است و همچنین ماده معطر موجود در آن حدود ۱۰ درصد می باشد. ادکلن: دارای غلظتی ۳ درصدی می باشد و همینطور ماده معطر موجود در آن حدود ۵ درصد است و تشکیل شده از رایحه مرکبات می باشد. اسپری: دارای غلظتی میان ۱ تا ۳ درصد هستند.

ویژگی عطرها

ویژگی های عطر و ادکلن

از ویژگی های عطر و ادکلن ترکیبات آنهاست که درحلال مناسب مانند اتانول یا ترکیب آب و اتانول قرار می گیرند و مقداری که از این مواد استفاده می شود بیانگر میزان غلظت و ماندگاری بوی این ترکیبات است. یعنی هر مقدار از روغن های معطر در این حلال ها حل شود باعث افزایش ماندگاری و دوام بوی محصول می شود.

معرفی انواع عطر و ادکلن

عطر و ادکلن یا هر اسم دیگری که در کشور ما به آن گفته می شود، متشکل از ترکیبات بوزا و روغن های پایه معطر است. این ترکیبات به گونه ای تهیه شده اند که با حلال ها و ثابت کننده ها بر روی بدن و البسه باقی می مانند تا موجب به وجود آمدن رایحه ای دلپذیر شوند.این رایحه ها با تنوع بسیاری تولید می شوند که به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم می شوند.

انواع عطرها

عطرها

بیشتر مردم کسانی که برایشان عزیز هستند را با بوی خاصی به یاد می آورند؛ چون حس بویایی از قوی ترین حس ها می باشد، برای همین از عطرها استفاده می کنند. داشتن یک رایحه خاص باعث تکمیل ظاهر شیک و جذاب شما می شود و حتی می تواند شما را به شخصی محبوب میان مردم تبدیل کند.

movie_creation رسانه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید