clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
جمعه, 11 -2667

خنک ترین عطرهای مردانه تابستانی

local_post_office این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آلما

ما در این مقاله چند نمونه عطر مردانه خنک با کیفیت بالا و قیمت مناسب خدمت شما معرفی کردیم تا در فصل ها و روزهای گرم  مورد استفاده شما باشند. قطعا با انتخاب یکی از این رایحه ها میتوانید روزهای گرم تابستان را بدون احساس گرما و راحت تر سپری کنید.

 

 

عطر خنک بولغاری عطر خنک بولغاری

 

آشنایی با خنک ترین عطرهای مردانه تابستانی

خنکی رایحه، مربوط به احساسی است که می‌تواند به انسان القا کند. با استفاده از این نوع رایحه‌ها ، یک خنکی و سردی مطبوع احساس می‌شود. در واقع به نظر من این بوها را نباید تعریف کرد، بلکه باید تجربه‌اش نمود.برای آشنایی با خنک ترین عطرهای مردانه تابستان بهتر است به فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا مراجعه کنید.

عطر خنک اسمارت

عطر مردانه خنک و تلخ

عطر مردانه خنک و تلخ در واقع عطری است که بیشتر در فصل گرما مورد استفاده قرار میگیرد چراکه هر عطری را نمیتوان برای روزهای گرم استفاده کرد و بهتر است که از رایحه های خنک استفاده کنیم تا در روزهای گرم تابستان باعث باز شدن ذهن ما شوند و با استشمام این بوها خستگی ناشی از گرما از ما دور شود.

معرفی 5 عطر مردانه برای فصل گرما

برای معرفی 5 عطر مردانه برای فصل گرما می توان به برند لاگوست بلو و Versace Pour Homme ، Bvlgari Aqva pour homme ، مون بلان ، کلوین کلاین اشاره کرد و جهت خرید و مقایسه می توانید به فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا مراجعه کنید.

عطر خنک مون بلان

خوشبوترین عطر مردانه خنک

از خوشبوترین عطر مردانه خنک عموماً در فصل‌های گرم سال استفاده می‌شود، چرا که می‌توانند برای اندکی هم که شده از گرمای جان‌فرسای فصول گرم سال بکاهند. حال اگر خنکی با تلخی ترکیب شود، نیروی رایحه برای کاهش گرما و ایجاد خنکی بیش‌تر می‌شود. به همین سبب است که عمدتاً چنین رایحه هایی را برای استفاده در فصول بهار و تابستان پیشنهاد می‌کنند.

movie_creation رسانه

نظرات (0)