clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

روانشناسی عطر و ادکلن مردانه | روانشناسی عطر و ادکلن زنانه

گفته می شود که ماه تولد نقش مهمی در شکل گیری شخصیت افراد دارد صرف نظر از این که این گفته را قبول داشته باشیم یا اصلا به ماه تولد و تاثیر آن روی شخصیت افراد اعتقاد داشته باشیم دانستن این که عطر ماه تولد شما چیست می تواند جالب و جذاب باشد و حتی انتخاب عطر را برای شما ساده تر کند.

 

 

حس بویایی یکی از حواسی است که احساسات را به‌ شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. چون بوهای مختلف احساسات متفاوتی را در افراد ایجاد می‌کنند از این رو اشخاص، متناسب با نوع شخصیت خود عطرهای مختلفی را انتخاب می‌کنند. در ادامه، شناخت نوع شخصیت افراد از روی عطر را بررسی می‌کنیم.

از آن جایی که عطرها اهمیت به سزایی در سلامت جسم فرد دارند و نقش بسیار مهمی در کاهش استرس را ایجاد می کنند شناخت انواع آنها و روغن‌هایی که می‌تواند باعث کاهش افسردگی و افزایش حس آرامش شود بسیار مهم است.

 

 

رایحه ها یادآور خاطره‌های بسیاری هستند. نه تنها موجب خوب بودن حس خود فرد می‌شود، بلکه برای اطرافیان نیز بسیار خوشایند است. انتخاب عطر مردانه مورد پسند خانم ها نیز برای آقایان کار دشواری نیست اگر در انتخابشان به روحیات خود اهمیت دهند مطمئنا انتخاب خوبی خواهند داشت.

 

 

در هنگام خرید عطر حتما توجه کرده اید افراد مختلف علایق متفاوتی دارند و بارها پیش آمده که آن رایحه که مورد پسند ما بوده برای دیگران دلپذیر نبوده و یا برعکس. یکی از دلایل این اختلاف سلیقه در نوع شخصیت افراد است، افراد بدلیل نوع شخصیت و خلق و خویی که دارند جذب رایحه های متفاوت می شوند. در ادامه  شخصیت شناسی افراد براساس عطر بیان می‌کنیم.

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید