clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
چهارشنبه, 09 -2667

روان شناسی عطر و ادکلن

طبق  روان شناسی  عطر، افراد دارای شخصیت های متفاوتی هستند که هر فرد باید متناسب با شخصیت و نوع خلق و خوی خود بهترین را برگزیند. متاسفانه بسیاری از افراد در انتخاب محصول مناسب برای خود یا برای هدیه دادن به دیگران دچار سردرگمی می شوند. بهترین و متنوع ترین محصولات را از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا بخواهید.  

 

روانشناسی عطر و ادکلن مردانه | روانشناسی عطر و ادکلن زنانه

هر عطر ویژگیهایی دارد، مانند گرم یا سرد بودن، تلخ و شیرین بودن، ملایم یا تند بودن بوی آن و غیره که این ویژگیها در نهایت، بوی منحصر به فرد آن را تولید می کنند. هر شخص نیز با توجه به ویژگیهای شخصی خود نوع خاصی را بیشتر مورد توجه قرار می دهد که به آن روان شناسی عطر می گویند.

روانشناسی عطر و ادکلن برای خانم ها

علم روان شناسی عطر برای زنان نشان می دهد که آنها جذب رایحه ها می شوند. علاقه‌ی آنها به یک محصول خاص می‌تواند ناشی از مواد اولیه به کار رفته در تهیه آن باشد. اما اصلی ترین عامل  که منجر به بروز وسوسه خرید در آنها می شود، واکنش احساسی آنها به محصول مورد نظر است. برای مردان بیانگر این است که آنها بلافاصله به تصویر آن توجه می کنند. در اینجا، کل بسته بندی اهمیت دارد: بطری، طراحی خلاقانه آن و حتی فرد مشهور یا مدلی که در تبلیغات آن مشارکت داشته است.  در واقع آنها بیشتر به ظاهر و برند و اصالت اهمیت می‌دهند و گروه بویایی اولویت بعدی‌ آنهاست.

روان شناسی عطر

 

انتخاب براساس روانشناسی عطر و ادکلن

برای انتخاب بهترین محصول براساس روانشناسی ادکلن، بهترین راهکار توجه به نوع شخصیت افراد است. عطرها رایحه های متفاوتی نظیر گرم و ملایم، سرد و خنک و تلخ و شیرین دارند که انتخاب افراد مختلف بسته به سلیقه و روان آنها متفاوت است.

 

روان شناسی ادکلن

 هر آنجه درباره روانشناسی عطر و ادکلن باید بدانید

عطر شما بخش غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار بر استایل و البته تا حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و نظر اطرافیان نسبت به شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک محصول خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست لباس شیک تأثیرگذار است و نه‌تنها اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را در نگاه .اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، جذاب و محبوب جلوه می‌دهد 

movie_creation رسانه

notifications محتوای بیشتر در این بخش:

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید