clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
شنبه, 06 بهمن 1397

شخصیت شناسی افراد براساس رایحه عطر

local_post_office این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
پرستو

در هنگام خرید عطر حتما توجه کرده اید افراد مختلف علایق متفاوتی دارند و بارها پیش آمده که آن رایحه که مورد پسند ما بوده برای دیگران دلپذیر نبوده و یا برعکس. یکی از دلایل این اختلاف سلیقه در نوع شخصیت افراد است، افراد بدلیل نوع شخصیت و خلق و خویی که دارند جذب رایحه های متفاوت می شوند. در ادامه  شخصیت شناسی افراد براساس عطر بیان می‌کنیم.

 

شخصیت شناسی افراد براساس عطر - عطر گرم

آدمهایی ملایم، اجتماعی، بذله گو و اسرار آمیز که به سرعت می توانید نظرشان را جلب کنید ، طبق شخصیت شناسی افراد براساس عطر طرفدار عطرهای گرم هستند. همچنین افراد با این نوع شخصیتی افرادی قابل اعتماد و محبو ب اند.

شخصیت شناسی عطر

شخصیت شناسی افراد براساس عطر - عطر شیرین

شخصیت شناسی افراد براساس عطر نشان می‌دهد که آنها افرادی شوخ طبع و بذله گوی هستند که آرزوها و اهداف جالبی دارند، معمولا وقتی از شخصی عصبی می شوند برایشان مشکل است آن ها را ببخشند. این افراد انسانهایی خیال پردازاند که نسبت به همه چیز احساسی قوی دارند.

شخصیت شناسب براساس عطر

شخصیت شناسی افراد براساس عطر - عطر خنک

افرادی که سازمان دهنده های خوبی هستند و وظایف و اعمال خود را سروسامان می دهند در شخصیت شناسی براساس عطر طرفدار عطر خنک هستند. این افراد معمولا به نحوی رفتار می کنند که گویی مسئله مهمی در ذهن دارند، افرادی هستند که غروری مثبت دارند و معمولا میزبان خوبی برای دوستان و نزدیکان هستند.

شخصیت شناسی افراد براساس عطر - عطر تلخ

شخصیت شناسی افراد براساس عطر، بیانگر این است که دوستداران عطر تلخ  افرادی با انگیزه قوی برای انجام امور هستند که در عین حال تغییر را در زندگی نمی پسندند. افرادی مصمم که روی تصمیم شان پافشاری می کنند و به راحتی تسلیم شکست نمی شوند، فعال، ورزشکار، خویشتن دار هستند و به ندرت عصبانی می شوند.

movie_creation رسانه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید