clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
شنبه, 06 بهمن 1397

بررسی و شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر

local_post_office این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
پرستو

حس بویایی یکی از حواسی است که احساسات را به‌ شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. چون بوهای مختلف احساسات متفاوتی را در افراد ایجاد می‌کنند از این رو اشخاص، متناسب با نوع شخصیت خود عطرهای مختلفی را انتخاب می‌کنند. در ادامه، شناخت نوع شخصیت افراد از روی عطر را بررسی می‌کنیم.

 

شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر

دکتر تقوی، روانشناس در زمینه شناخت نوع شخصیت افراد از روی عطر، سلامت افراد را براساس نوع عطرهای مورد پسندشان و رفتارها و عادت‌هایی که در انتخاب، خرید و مصرف آن دارند به چند گروه تقسیم کرده و بارزترین ویژگی‌های آنها را بیان می‌کند. در فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا می‌توانید عطر و ادکلن‌های متنوع برای تمامی شخصیت‌ها را خریداری نمایید.

شناخت نوع شخصیت افراد از روی عطر 

شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر برای شخصیت‌های گوشه‌گیر

آنچه در آنها بسیار مشهود است، این است که کمتر به برقراری ارتباط با دیگران علاقه‌مند هستند. براساس شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر چون کمتر دوست دارند به چشم بیایند از این رو دسته بوهای سرد و تلخ را بیشتر می‌پسندند که کمتر توجه دیگران را به خود جلب کند.

شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر برای شخصیت‌های خودشیفته‌

این افراد خود را بزرگ و مهم می‌پندارند و انتظار دارند که دیگران به آنها احترام بگذارند و همواره آنها را مورد تحسین و تمجید قرار دهند. شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر بیانگر این است که آنها عطرهای خیلی گران و برندهای خیلی لوکس را انتخاب می‌کنند تا بتوانند تعریف و تمجید دیگران را برانگیزند.

شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر

شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر برای شخصیت‌های وسواسی‌

کمال‌گرایی و سختگیری بیش از حد و همچنین غیرقابل‌انعطاف بودن از ویژگی‌های بارز آنها است. آنها کمتر به احساسات دیگران توجه نشان می‌دهند. شناخت نوع شخصیتی افراد از روی عطر برای آنها بازگوی این است که این افراد در انتخاب عطر هم حساسیت بیش از اندازه به خرج می‌دهند و همیشه یک عطر خاص را انتخاب می کنند.

movie_creation رسانه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید