clear
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید
event
پنج شنبه, 03 آذر 776

عطرهای متناسب با ماه های تولد

local_post_office این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آلما

گفته می شود که ماه تولد نقش مهمی در شکل گیری شخصیت افراد دارد صرف نظر از این که این گفته را قبول داشته باشیم یا اصلا به ماه تولد و تاثیر آن روی شخصیت افراد اعتقاد داشته باشیم دانستن این که عطر ماه تولد شما چیست می تواند جالب و جذاب باشد و حتی انتخاب عطر را برای شما ساده تر کند.

 

 

رایحه ماه های تولد رایحه ماه های تولد رایحه ماه های تولد

 

عطر متناسب با ماه تولد شما کدام است

دلیل قانع کننده برای تفاوت بین افراد در ویژگی های شخصیتی افراد است که برخی معتقد هستند ریشه در ماه های تولد و طالع بینی ماه تولد دارد.درست همانطور که افراد متولدین یک ماه خصوصیات و علایق تقریبا یکسانی دارند،به نظر می رسد عطر مورد علاقشان هم مشابه باشد. برای اگاهی از این که عطر متناسب با ماه تولد شما کدام است به مطالب زیر توجه فرمایید.

عطر ماه تولد

چگونگی انتخاب عطرهای ماه تولد

برای چگونگی انتخاب عطرهای ماه تولد می توان به متولدین فروردین عنصر آتش.متولدین اردیبهشت عنصر زمین. متولدین خرداد عنصر هوا و شوخ طبع هستند.متولدین تیر عنصر آب هستند و بسیار حساس.متولدین مرداد عنصر آتش هستند و پر از انرژی.متولدین شهریور عنصر زمین. متولدین مهر عنصر هوا هستند و سیاست مدارند.متولدین ابان عنصر آب.متولدین اذر عنصر آتش هستند با اعتماد به نفس بالا.متولدین دی عنصر زمین.متولدین بهمن عنصر اب.متولدین اسفند عنصر آب هستند و رایحه ملایم دوس دارند.اشاره کرد.

انتخاب عطر بر اساس ماه تولد

انتخاب عطر بر اساس ماه تولد با پیشنهادات ما :متولدین فروردین:عطر زنانه لانوین اکلت-ادکلن دیور فارنهایت مردانه.متولدین اردیبهشت:ادکلن مردانه دیور ساواج.متولدین خرداد:عطر لاوست بل-عطر مردانه لاگوست سفید.متولدین تیر:عطر زنانه تام فورد بلک اورکید.متولدین مرداد:عطر زنانه لانکوم ترسور.متولدین شهریور:عطر مردانه مونت بلک لجند.متولدین مهر:عطر مردانه جیم کو.متولدین ابان:عطر زنانه گرلند شالیمر.متولدین اذر:عطر زنانه فندی لاگوروسا.متولدین دی:عطر زنانه الیزابت اردن.متولدین بهمن:الیزابت اردن گرین.متولدین اسفند:عطر مردانه تام فورد عود ورد  

ادکلن ماه تولد

انواع رایحه های مورد پسند ماه های تولد

از‌­انواع رایحه‌های مورد پسند ماه های تولد می توان به عنصر وجودی خاک-پاچولی:دارای رایحه قوی و شیرین.اسطوخدوس-علف لیمو-وانیل-نارگیل:یک نت استوایی است که دارای عطر و بوی شیرین می باشد.عنصر وجودی هوا-چوب صندل:یکی از کلاسیک ترین رایحه های چوبی و شرقی است.بخور-کاج-چوب سدر:چوب سدر جزو رایحه های قوی دسته بندی میشود.عنصر وجودی هوا اب-رایحه گل ها:تقریبا در تمام عطرها به کار برده می شود.عنصر وجودی اتش-ادویه ها و رایحه های تند:گرمای این عطرها به خوبی با عنصر اتش مطابقت دارد.

movie_creation رسانه

notifications محتوای بیشتر در این بخش:

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

خرید عطر زنانه

خرید عطر مردانه

مجله مد و آرایش

خبرنامه
برای اطلاع از جدیدترین مطالب مجله لطفا ایمیل خود را در جعبه روبرو وارد نمایید